Vážení zákazníci, pro objednávky s úhradou v EUR zvolte prosím měnu vpravo nahoře. Dopravu Slovensko + EU a platbu SK + EU převodem do FIO banky. Děkujeme
  1. Úvod
  2. O nás
Na úvod něco málo o Aufler

 

Zdravím,

jsem rád, jestli Vás zaujaly šperky z Naší nabídky. Jejich výroba je mou profesí i koníčkem zároveň.

 

Nejsem zrovna mistrem pera, ale doufám, že moje kvalitní práce zlatníka a rytce to vyváží. Mimo běžné zlatnické výroby se zabývám výrobou různých plastik (především ze zlata a stříbra, rytím a fasováním - tj. zasazováním kamenů).

E-shop Aufler není obchod plný zboží od dealerů a překupníků se šperky, ale prodáváme  své vzory, kromě některých řetízků a doplňkového zboží.  Jde o ruční práci a běžně také vytvářím dle přání  návrhy, nebo pracuji dle Vámi zaslaných obrázků a pod. Proto je také možné i u vystavených vzorů domluvit různé úpravy ještě před výrobou šperku, což u hotového zboží nelze. Také z tohoto důvodu je výroba šperku realizována převážně až po zadání objednávky.

 

Všechny Naše výrobky z drahých kovů jsou označeny výrobní značkou, označením ryzosti a dle puncovního zákona č. 539/1992 Sb. opuncovány státním puncem.

 

Pokud byste měli zájem, mohu vám také Vaše šperky dle přání a návrhu porýt. Jedná se o výhradně ruční rytí, a proto jdou porýt jen výrobky ze zlata, stříbra, mědi anebo slitin, jako je např. mosaz nebo případně alpaka. Tvrdší kovy, jako je například nerez (dnes často užívaný název – chirurgická ocel) ručně rýt nelze.

Děkuji za Váš zájem, těšíme se na Vaše objednávky.

 S pozdravem 

Petr Pospíšil - Aufler.

KONTAKTY
Petr Pospíšil
Jindřichova 6, Brno, 616 00
tel: +420 608 422 538
Aufler@seznam.cz
Jsem řádně registrován
na puncovním úřadě.
Registrační číslo na PÚ: 05920/2
IČO: 67511252
PUNCOVNÍ ZNAČKY

PUNCOVNÍ ÚŘAD

PUNCOVNÍ ZNAČKY

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Facebook

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz