Vážení zákazníci, pro objednávky s úhradou v EUR zvolte prosím měnu vpravo nahoře. Dopravu Slovensko + EU a platbu SK + EU převodem do FIO banky. Děkujeme
  1. Úvod
  2. Měření velikosti prstenů
  3. Pásek na měření velikosti prstenů

Pásek na měření velikosti prstenů

Plastový měřič Multisizer

Pásek na měření velikosti prstenů. Zvolte prosím v nabídce koupi s objednávkou ( zvýhodněná cena o 50%, odeslání s objednávkou za 20,-Kč, nebo odeslán... celý popis
Zvolená možnost:
Nejsme plátci DPH
20 Kč
ks
Číslo produktu:0204
Doba dodání:4 pracovní dny
Kompletní specifikace

Pásek na měření velikosti prstenů.

Zvolte prosím v nabídce koupi s objednávkou ( zvýhodněná cena o 50%, odeslání s objednávkou za 20,-Kč, nebo odeslání dopředu pro změření velikosti 60,-Kč - zde je počítáno poštovné 40,-Kč pro odeslání v obyčejné papírové obálce) ,nebo bez objednávky ( za plnou cenu 40,-Kč + poštovné 60,-Kč celkem tedy 100,-Kč).

Měřič Multisizer je plastový pásek, kterým snadno a rychle zjistíte velikost obvodu prstu. Jednoduše protáhněte jeden konec sponou, vytvořte prsten a nasuňte jej na prst. Utáhněte pouze tak, aby pohodlně seděl a šlo jej snadno sundat. V kolečku s lupou vidíte zobrazenou potřebnou velikost prstenu. (obvod prstu v milimetrech)

 

Pokud objednáváte prsten i pásek v jedné objednávce s dřívějším odesláním pásku pro změření velikosti, po uhrazení, vám pásek zašleme a po změření nám napíšete požadovanou velikost a poté vyrobíme a zašleme zvolený prsten. Nelze zaslání předem při zadání objednávky na dobírku.

Nabídka tohoto zboží byla zařazena jako pomůcka především pro Naše zákazníky, prosíme tedy o pochopení a také s ohledem na cenu poštovného,  že objednat a zaslat lze pouze dva kusy a nelze  osobní odběr bez objednávky šperku.

Zboží zařazeno v kategoriích

KONTAKTY
Petr Pospíšil
Jindřichova 6, Brno, 616 00
tel: +420 608 422 538
Aufler@seznam.cz
Jsem řádně registrován
na puncovním úřadě.
Registrační číslo na PÚ: 05920/2
IČO: 67511252
PUNCOVNÍ ZNAČKY

PUNCOVNÍ ÚŘAD

PUNCOVNÍ ZNAČKY

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Facebook

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz