Vážení zákazníci, pro objednávky s úhradou v EUR zvolte prosím měnu vpravo nahoře. Dopravu Slovensko + EU a platbu SK + EU převodem do FIO banky. Děkujeme
  1. Úvod
  2. Rhodium
  3. RHODIUM

RHODIUM

Pokovení rhodiem

Rhodium   Galvanické pokovení rhodiem pro šperky zakoupené u Nás. Cena je za kus ( bez ohledu na velikost, pouze u kroužků se jmény dle počtu kroužků ... celý popis
Nejsme plátci DPH
190 Kč
ks
Číslo produktu:0294
Kompletní specifikace

Rhodium

 

Galvanické pokovení rhodiem pro šperky zakoupené u Nás.

Cena je za kus ( bez ohledu na velikost, pouze u kroužků se jmény dle počtu kroužků přívěsku ), nebo u náušnic za pár.

Zvolte prosím počet kusů. Pokud máte v objednávce více položek a chcete rhodiovat pouze některé, uveďte to prosím do poznámky.

Proč šperky rhodiovat a co je rhodium.

U stříbrných šperků je riziko oděru, nebo poškrábání a časem také obvykle začnou černat.

Rhodium je vzácný kov, který se těží zejména v Jihoafrické republice a v ruském pohoří Ural. Celé šperky se z něj nevyrábí, nanáší se v tenké vrstvě na povrch šperků z jiných kovů. Hlavně ze stříbra a z bílého zlata. Rhodiované šperky jsou odolnější, i při každodenním nošení vám mohou vydržet déle bez oděrek. Na rozdíl od stříbra také rhodium tak rychle nereaguje při kontaktu s chemickými prvky v ovzduší a tak nečerná. Pokud chcete, aby vám stříbrné šperky dlouho zářily jako nové, je lépe je nechat porhodiovat. Také lze tímto způsobem částečně ochránit před oděrem i šperky z bílého zlata. Je to hypoalergenní kov a tak je dobrým řešením pokud má někdo alergii na některý z drahých kovů. Ale i vrstva rhodia se při  nošení časem otře, poté lze šperk nechat znovu porhodiovat.

Rhodium objevil v roce 1803 anglický chemik William Hyde Wollaston. Ale pro galvanické pokovení šperků, se rhodium začalo používat teprve nedávno.

( Rhodiované šperky vyrobené u nás, Vám opětovně pokovíme dle aktuální ceny rhodia plus zvolené poštovné – cenné psaní/cenné psaní s dobírkou. V objednávce stačí zvolit rhodiování, počet kusů a šperky odeslat – adresu Vám zašleme při přijetí objednávky. Pokud potřebujete rhodiovat šperky, které nebyly vyrobeny u nás, výjmečně je to možné po domluvě. )

Zboží zařazeno v kategoriích

KONTAKTY
Petr Pospíšil
Jindřichova 6, Brno, 616 00
tel: +420 608 422 538
Aufler@seznam.cz
Jsem řádně registrován
na puncovním úřadě.
Registrační číslo na PÚ: 05920/2
IČO: 67511252
PUNCOVNÍ ZNAČKY

PUNCOVNÍ ÚŘAD

PUNCOVNÍ ZNAČKY

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Facebook

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz