Vážení zákazníci, pro objednávky s úhradou v EUR zvolte prosím měnu vpravo nahoře. Dopravu Slovensko + EU a platbu SK + EU převodem do FIO banky. Děkujeme
  1. Úvod
  2. Nákup, registrace a doprava
  3. Dárek za registraci

DÁREK K REGISTRACI:

Ukončenou  registrací ( potvrzenou na odkazu, který obratem po registraci přijde na Váš email ) získáte k objednávce jakéhokoli šperkujemný stříbrný přívěsek, nebo pánský prsten otvírák  zdarma, jako poděkování. Vybírat můžete v oddílu : Dárek za registraci a zvolený šperk přidat ke své objednávce. Samostatně dárky není možné zaslat.

Rozhodneteli se pro registraci dodatečně, před odesláním objednávky, sdělte nám prosím na email Aufler@seznam.cz číslo produktu, nebo název vybraného přívěsku.  Nabídka se nevztahuje na objednávky pomůcek pro měření velikosti prstenů a doplˇkového zboží. Registrovaným kupujícím na e-mailovou adresu, případně telefonní číslo mohou být zasílány novinky a jiná obchodní sdělení, tento postup umožňuje § 7 odst. 3 zákona č.480/2004 Sb., o službách informační společnosti, pokud jej kupující neodmítne. Tato sdělení lze kdykoliv zrušit – například zasláním e-mailu nebo dopisu. A mohou s věrnostním programem nakupovat se slevami až 10%.

KONTAKTY
Petr Pospíšil
Jindřichova 6, Brno, 616 00
tel: +420 608 422 538
Aufler@seznam.cz
Jsem řádně registrován
na puncovním úřadě.
Registrační číslo na PÚ: 05920/2
IČO: 67511252
PUNCOVNÍ ZNAČKY

PUNCOVNÍ ÚŘAD

PUNCOVNÍ ZNAČKY

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Facebook

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz