Vážení zákazníci, pro objednávky s úhradou v EUR zvolte prosím měnu vpravo nahoře. Dopravu Slovensko + EU a platbu SK + EU převodem do FIO banky. Děkujeme
  1. Úvod
  2. Nákup, registrace a doprava
  3. Doprava a poštovné
Zde se dozvíte způsob a cenu zasílání objednaného zboží.

Vážení zákazníci,

 

všechny šperky zasíláme cenným psaním u České pošty.

 

Na dobírku za 160,-Kč a při platbě převodem na účet za 90,-Kč.( objednávky nad 2000,-Kč při platbě převodem mají dopravu zdarma )

 

Na Slovensko ( v rámci EU ) při platbě převodem na účet (účet pro EURO máme u FIO banky) 170,-Kč. .( objednávky nad 3000,-Kč  mají dopravu zdarma )

 Na Slovensko dobírku nezasíláme.

 

Odeslání vytištěného dárkového kupónu formou dopisu na udanou doručovací adresu, nebo max.2 čistící ubrousky objednané samostatně bez šperku -  v papírové obálce  Českou poštou za 30,-Kč.

Odeslání dárkového kupónu a čistících ubrousků objednaných samostatně bez šperku na dobírku a na Slovensko není nastaveno - pouze na dotaz.

 

Odeslání kroužků na měření velikostí prstenů, Česká pošta - obálka  s bublinkovou fólií za 70,-Kč.   ( neplatí, pokud tyto mají odejít dohromady v jedné zásilce s objednaným šperkem)

Odeslání pásku na měření velikostí prstenů  na udanou doručovací adresu, max.2 ks,  objednané samostatně bez šperku -  v papírové obálce  Českou poštou za 60,-Kč.

Odeslání pomůcek na měření velikosti na dobírku a na Slovensko není nastaveno - pouze na dotaz.( neplatí, pokud tyto mají odejít v jedné zásilce s objednaným šperkem.)

 

Odeslání stojánků na šperky, Česká pošta - doporučený balíček, nebo balík do ruky za 145,-Kč. Doručení zásilky na udanou adresu, balík do 500g. Při objednání  více kusů, bude poštovné po dohodě se zákazníkem po případě navýšeno. Objednávky s dobírkou a pro zaslání na Slovensko budou při přijetí upraveny na poštovné - dle aktuálního ceníku pošty. Omlouváme se, ale vzhledem k výši poštovného na Slovensko toto zboží na dobírku nezasíláme.)

 

OSOBNÍ ODBĚR

Je možný, za 40,-Kč,  ale pouze při platbě převodem na účet.,

vyzvednutí na prodejně zlatnictví Martiniere na ul. Česká 26, Brno 60200.

( Máme zde domluveno pouze vyzvedávání uhrazených objednávek, jakékoli dotazy prosím směřujte na nás. Zboží zde bude uloženo 7 pracovních dní )

Otevírací doba: Pondělí až Pátek 9 - 18 hod

Sobota  9.30 - 13 hod

( Pro platbu hotovostní je možné vyzvednutí pouze v dílně, adresu pak na požádání sdělíme)

KONTAKTY
Petr Pospíšil
Jindřichova 6, Brno, 616 00
tel: +420 608 422 538
Aufler@seznam.cz
Jsem řádně registrován
na puncovním úřadě.
Registrační číslo na PÚ: 05920/2
IČO: 67511252
PUNCOVNÍ ZNAČKY

PUNCOVNÍ ÚŘAD

PUNCOVNÍ ZNAČKY

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Facebook

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz